Jak wykorzystać przestrzeń w łazience?

Przestrzeń w łazience trzeba wykorzystać maksymalnie. Nie jest to stwierdzenie odkrywcze, ale warto się nad nim zastanowić. Jak wyposażyć łazienkę, by wykorzystać każdy centymetr?

Szafki, szafeczki, komody

W łazience zawsze mamy bardzo dużo rzeczy, które chcemy ukryć przed oczami gości. Środki czystości, niezliczone buteleczki z kosmetykami, czy ściereczki oraz ręczniki pozostawione na wierzchu nie wpływają na estetykę pomieszczenia. Wyposażenie łazienek w odpowiednie szafki, czy komody pomoże nam ukryć ten cały rozgardiasz przed wzrokiem gości.

Najważniejsza jest szafka pod umywalkę. Kupując ją razem z umywalką mamy pewność, że będzie idealnie pasowała. Szafka zasłoni nam odpływ, a jednocześnie jest idealnym miejscem na ukrycie chemii, której w łazience jest tak dużo.

Szafka wisząca

Wyposażenie łazienek w szafkę wiszącą z Camero.pl pozwala nam zaoszczędzić dużo miejsca. Wygląda bardzo efektownie z lustrzanymi drzwiami. Dodatkowo lustro, które dobrze rozmieścimy w łazience, pozwoli optycznie powiększyć łazienkę.

Takie szafki są idealne do przechowywania licznych kosmetyków, które wystawione na zewnątrz wprowadzają nieład do łazienki. W małych łazienkach jest to duży problem, gdyż nawet niewielki nieporządek urasta do rangi ogromnego bałaganu.

Słupki łazienkowe

Wyposażenie łazienek w słupki łazienkowe jest bardzo wygodne, gdyż są to szafki bardzo pojemne. Często maja nawet do 185 cm wysokości. Wyposażone są w półki oraz kosze na brudną bieliznę.

Nasze łazienki często są niewielkie. Ekonomiczne wykorzystanie miejsca jest niezbędne na małej przestrzeni.